Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Strona główna System drzwi przesuwnych

System drzwi przesuwnych

HST. Drzwi balkonowe, unośno-przesuwne.

unośno-przesuwne drzwi balkonowe z PVC, nazywane popularnie drzwiami HST, wyrób powszechnie stosowany w innych krajach, u nas jest jeszcze nadal czymś o czym wiele się mówi, dużo pisze, a niewielu go widziało. Można powiedzieć, że jest to produkt, który wymaga producenta doskonałego, producenta dysponującego odpowiednią wiedzą techniczną i technologiczną. Nie jest to również produkt, którego będą poszukiwać inwestorzy, dla których jedynym wyznacznikiem i celem nadrzędnym jest budowanie z najtańszych dostępnych materiałów. Drzwi HST, to produkt przeznaczony przede wszystkim dla inwestorów wymagających. Wymagających wysokiej jakości wyrobów po to, by w finalnym efekcie otrzymać budynek całkowicie zgodny z ich oczekiwaniami użytkowymi, a przede wszystkim funkcjonalnymi w zakresie optymalnego wykorzystania powierzchni mieszkalnej i możliwości jej samodzielnego kształtowania. Drzwi HST można określić jako produkt oferowany przez doskonałych, wymagającym.

Potężna, szklana powierzchnia Drzwi HST kreuje niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu i jest bardzo estetyczna.

Okucie Drzwi HST w pozycji zamkniętej cechuje się dużą szczelnością, natomiast w pozycji otwartej umożliwia dopasowanie szerokości otwarcia skrzydła do aktualnych potrzeb. Jest to możliwe dzięki m.in. seryjnie montowanej mikrowentylacji.

Niewielki wysiłek - duży efekt. Niewielka wysokość progu w tym rozwiązaniu umozliwia swobodne przemieszczenie się z zewnątrz do wewnątrz pomieszczenia. Próg ten nie stanowi bariery, nawet w przypadku osób niepełnosprawnych.

Mniejsza strata energii, większy komfort. Niski, estetyczny próg, HS PORTAL ma jeszcze jedna zaletą nie do przecenienia - jego nowa konstrukcja bardzo skutecznie ogranicza straty ciepła.

Zalety Drzwi HST, które widać na pierwszy rzut oka:

  • Energooszczędny próg bez barier;
  • Pewna, komfortowa i łatwa obsługa skrzydeł o ciężarze nawet do 400 kg;
  • Seryjnie montowana mikrowentylacja sterowana klamką;
  • System bezpieczeństwa - łatwy do rozpoznania nawet dla klasy WK2.

123
4DSCN1408Okna_drzwi_HST
b_t_drew_4drzwi_przesuwne_10home_windows
hst_auto_1il1256650638o_okna
okna_3slide3
Wywołano: 103144 razy
Copyright (c) 2012 by