Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Strona główna Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe to specjalność Firmy TS Polska Sp. z o.o. Ich cechą charakterystyczną jest doskonała jakość, a także trwałość i estetyka.

Ogrody zimowe zwiększają Państwa możliwości kontaktu z przyrodą, można z nich bowiem korzystać przez cały rok - niezależnie od pory roku i pogody. Oferowana przez Firmę TS konstrukcja aluminiowa jest stabilna i trwała, a doradcy i projektanci dokładają wszelkich starań, by dobrze współgrała z architekturą całego budynku, tworząc harmonijną całość. Priorytetem jest staranne zaprojektowanie oraz wykonanie konstrukcji ogrodu zimowego, tak by służył on Naszym Klientom przez długi czas.

Ogród zimowy to pomieszczenie wypełnione słońcem i roślinnością oraz specyficznym klimatem. Można w nim urządzić pokój umożliwiający doskonały wypoczynek i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną domu. Ogrody zimowe mogą spełniać zróżnicowane funkcje, np. oranżerii do uprawy ciepłolubnych gatunków roślin, czy salonu wypełnionego światłem i widokiem na ogród.

Zadaszenie - konstrukcje aluminiowe

są idealnym uzupełnieniem Państwa tarasu. Nie tylko chronią przed wiatrem i złą pogodą, lecz są również prawdziwą ozdobą.

Obojętnie czy w białym, czy w innym kolorze. Dla każdej dowolnej szerokości, o głębokości do 5500 mm. W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni.

Wystrój i wykonanie możliwe są w wielu wariantach, mogą być indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz dokładnej obróbki i montażu, zadaszenie tarasu będzie ozdobą domu.
Aluminium jest doskonałym materiałem do wykonywania zadaszeń. Praktycznie nie wymaga pielęgnacji czy też konserwacji, a przy tym konstrukcje aluminiowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na  warunki pogodowe.
Poprzez doskonałe właściwości statyczne daje się indywidualnie kształtować i wraz z przemyślaną koncepcją gwarantuje perfekcyjne efekty.


Aby zapewnić ochronę przeciw wiatrowi i złą pogodą, zadaszenia tarasowe można wyposażyć w elementy wiatrochronne, składane oraz przesuwane. Przy takim wyposażeniu można degustować się każdą pogodą na zewnątrz.

Drzwi harmonijkowe (Seria F,Seria F 2000) - konstrukcje aluminiowe do ogrodów zimowych

Mieszkanie „za szybami” jest od dawna kojarzone z nadzwyczajnym standardem mieszkania. Naturalne połączenie domu z ogrodem zapewnia zimą wiecej światła, natomiast latem więcej wolnej przestrzeni - odrobinę zbliżenia do natury.          
Drzwi harmonijkowe TS chronią przed wiatrem i złą pogodą za pomocą systemu uszczelnienia i termicznie rozdzielonych profili.
Wąskie profile aluminiowe o wysokiej stabilności, zapewniają szeroki widok i jednocześnie bezpieczeństwo. Dużo szyb dla uzyskania efektu jasnych i przyjaznych pomieszczeń.

Drzwi harmonijkowe TS można z łatwością otwierać. Razem zsunięte zajmują niewiele miejsca i tym samym umożliwiają szeroki widok. Również balkony można przeobrazić w oszklone werandy - jest to interesujące rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w blokach. Tym sposobem można chronić się przed hałasem, zimnem, śniegiem i pozostałymi warunkami pogodowymi, uzyskując jednocześnie przytulny kącik w swoim mieszkaniu.

Drzwi harmonijkowe TS to inwestycja w przyszłość. Dajcie Państwo swemu mieszkaniu nowe oblicze. Konstrukcje aluminiowe produkowane są na miarę i przez to zapewniają indywidualne możliwości architektury. Szeroka gama kolorów zaspokoi gust każdego klienta. Oferujemy Państwu niezobowiązujące i niewiążące doradztwo w tym zakresie. Z pewnością znajdziemy dla Państwa odpowiednie i indywidualne rozwiązanie.

Profile aluminiowe izolowane termicznie zostawią zimno i wiatr na zewnątrz !
•    Indywidualnie, według Państwa życzeń
•    Fachowe wykonanie
•    Najlepszej jakości materiały
•    Trwałość i wytrzymałość - z GWARANCJĄ

Bezprogowe prowadnice drzwi harmonijkowych TS mają zastosowanie również w budownictwie przemysłowym. Przykładowo poprzez tego rodzaju zabudowę  można powiększyć powierzchnię własnego sklepu lub powierzchnię wystawową zapewniając swym klientom poczucie komfortu.

Miejsca zastosowania: ogrody zimowe, balkony, kawiarnie uliczne, kryte baseny i ściany oddzielające w biurach.Daszki nad wejściem - konstrukcje aluminiowe

Wybierając daszki nad  drzwi firmy TS podejmują Państwo właściwą decyzję. Oferujemy szeroki wybór kształtów, pozwalający na dopasowanie daszka do architektury budynku. Zadaszenia TS charakteryzują eleganckie linie i zawsze modny styl w połączeniu ze spełnieniem najwyższych wymagań jakości.             

Stosowane do zadaszeń profile oraz konstrukcje aluminiowe, wykonywane są najnowocześniejszą metodą i odpowiadają wysokim wymaganiom technicznym.

Zalety daszków nad wejściem TS:
•    wysoka dokładność wykonania
•    estetyczne połączenia
•    nierdzewne elementy konstrukcyjne
•    wysokiej jakości, trwałe uszczelki
•    pełna kolorystyka z palety RAL
•    wypełnienia z poliwęglanu litego lub komorowego
•    możliwość wykonania daszka 'na wymiar'

000001070207
070207_1070207_2Beztyuu
bvcvhh
kljterrassendach_wob1.jpg_595weranda


Wywołano: 103153 razy
Copyright (c) 2012 by